Hifa-Oil

Društvena odgovornost

KOMPANIJA HIFA-OIL SREBRNI SPONZOR RUKOMETNOG KLUBA „MAGLAJ“

KOMPANIJA HIFA-OIL SREBRNI SPONZOR RUKOMETNOG KLUBA „MAGLAJ“

KOMPANIJA HIFA-OIL SREBRNI SPONZOR RUKOMETNOG KLUBA „MAGLAJ“

Kompanija Hifa-Oil izdvojila je određena finansijska sredstva Rukometnom klubu „Maglaj“ kao znak podrške i razvoja kluba, čime je dobila titulu srebrnog sponzora i time nastavila sa realizacijom društveno-odgovornih projekata u 2022. godini. 

Rukometni klub „Maglaj“ je osnovan 1961. godine i u svijetu rukometa važi za jedan od prepoznatljivijih brendova ovog sporta. Pored seniorskog tima koji je već desetu godinu u najelitnijem takmičenju - Premijer ligi BiH, u klubu egzistira i Škola rukometa u kojoj su svoje prve rukometne korake napravili i braća Benjamin i Senjamin Burić, Eldar Memišević, Benjamin Čičkušić, Anadin Suljaković, a iz maglajskog kluba pored ovih imena iznjedrili su brojne vrhunske sportiste, reprezentativce i vrsne sportske radnike. Okosnicu kluba čine domaći igrači, a od njih 21 koji su registrovani za ovu sezonu, njih 16  je poniklo upravo iz Škole rukometa Maglaj. Sretni smo da je kompanija Hifa-Oil zajedno sa svojim brendom Isomax prepoznala viziju našeg kluba, a to je prije svega oslanjanje na vlastite resurse i igrače u cilju stvaranja rezultata koji će biti za ponos svima koji su uz naš klub i koji vole RK Maglaj. Možda je baš zbog toga posebna i povezanost nas i kompanije Hifa-Oil, jer domaće snage su sigurno nešto u što treba ulagati i što nam svima u svim segmentima poslovanja treba biti vodilja. Poznavajući značaj kompanije s tim više smo i ponosni da kao SREBRNOG sponzora imamo Hifa-Oil kompaniju i sigurni smo da će naše partnerstvo i prijateljski odnos donijeti još bolje rezultate. Svakako hvala menadžmentu na prepoznavanju nas kao partnera”, kazao je Dino Mulasmajić, predsjednik UO RK Maglaj.

Ističemo, društveno-odgovorna kompanija Hifa-Oil, izdvojila je finansijska sredstva za razvoj RK “Maglaj” s ciljem jačanja sportskih događaja i podsticanja mladih na aktivnijji i zdraviji život. Ova donacija je još jedna u nizu kojom se nastavlja realizacija društveno-odgovornih projekata koje kompanija Hifa-Oil ima u cilju sprovesti povodom 20 godina svog postojanja i uspješnog poslovanja. Do kraja decembra očekuje se realizacija posljednjeg projekta ovog karaktera u 2022. godini. Ovim projektima kompanija Hifa-Oil želi podstaći i ostale kompanije da djeluju društveno-odgovorno, te da zajedno budu dio ovakvih priča u periodima koji slijede.

Hifa-Oil – Energija koja pokreće!

Povezani sadržaj

Hifa-Oil za izgradnju dva igrališta na Dobrinji donirala 80.000KM
Hifa-Oil za izgradnju dva igrališta na Dobrinji donirala 80.000KM

U subotu, 24. juna, svečano su otvorena dva novoizgrađena igrališta na površini od oko 450 metara kvadratnih u blizini Trga zlatnih ljiljana na Dobrinji.

Pročitaj više
Općina Novi Grad Sarajevo dobija dva nova dječija igrališta – HIFA-OIL sa djecom Sarajeva
Općina Novi Grad Sarajevo dobija dva nova dječija igrališta – HIFA-OIL sa djecom Sarajeva

U subotu, 24.juna, u blizini Trga zlatnih ljiljana na Dobrinji bit će svečano otvorena dva nova dječija igrališta.

Pročitaj više
Hifa-Oil donirala medicinski aparat Lječilištu Reumal Fojnica
Hifa-Oil donirala medicinski aparat Lječilištu Reumal Fojnica

Hifa-Oil u okviru svog društveno-odgovornog poslovanja i djelovanja u društvenoj zajednici odlučila je donirati medicinski aparat Lječilištu Reumal Fojnica.

Pročitaj više
Donirano 10.000 kg brašna za potrebe javne kuhinje MDD Merhamet Maglaj
Donirano 10.000 kg brašna za potrebe javne kuhinje MDD Merhamet Maglaj

MDD Merhamet Regionalni odbor Maglaj uputio je nedavno zahtjev prema kompaniji Hifa-Oil za donacijom brašna za potrebe Javne kuhinje na ovom području.

Pročitaj više

Članice grupacije HIFA OIL