Hifa-Oil

Društvena odgovornost

KOMPANIJA HIFA-OIL SREBRNI SPONZOR RUKOMETNOG KLUBA „MAGLAJ“

KOMPANIJA HIFA-OIL SREBRNI SPONZOR RUKOMETNOG KLUBA „MAGLAJ“

KOMPANIJA HIFA-OIL SREBRNI SPONZOR RUKOMETNOG KLUBA „MAGLAJ“

Kompanija Hifa-Oil izdvojila je određena finansijska sredstva Rukometnom klubu „Maglaj“ kao znak podrške i razvoja kluba, čime je dobila titulu srebrnog sponzora i time nastavila sa realizacijom društveno-odgovornih projekata u 2022. godini. 

Rukometni klub „Maglaj“ je osnovan 1961. godine i u svijetu rukometa važi za jedan od prepoznatljivijih brendova ovog sporta. Pored seniorskog tima koji je već desetu godinu u najelitnijem takmičenju - Premijer ligi BiH, u klubu egzistira i Škola rukometa u kojoj su svoje prve rukometne korake napravili i braća Benjamin i Senjamin Burić, Eldar Memišević, Benjamin Čičkušić, Anadin Suljaković, a iz maglajskog kluba pored ovih imena iznjedrili su brojne vrhunske sportiste, reprezentativce i vrsne sportske radnike. Okosnicu kluba čine domaći igrači, a od njih 21 koji su registrovani za ovu sezonu, njih 16  je poniklo upravo iz Škole rukometa Maglaj. Sretni smo da je kompanija Hifa-Oil zajedno sa svojim brendom Isomax prepoznala viziju našeg kluba, a to je prije svega oslanjanje na vlastite resurse i igrače u cilju stvaranja rezultata koji će biti za ponos svima koji su uz naš klub i koji vole RK Maglaj. Možda je baš zbog toga posebna i povezanost nas i kompanije Hifa-Oil, jer domaće snage su sigurno nešto u što treba ulagati i što nam svima u svim segmentima poslovanja treba biti vodilja. Poznavajući značaj kompanije s tim više smo i ponosni da kao SREBRNOG sponzora imamo Hifa-Oil kompaniju i sigurni smo da će naše partnerstvo i prijateljski odnos donijeti još bolje rezultate. Svakako hvala menadžmentu na prepoznavanju nas kao partnera”, kazao je Dino Mulasmajić, predsjednik UO RK Maglaj.

Ističemo, društveno-odgovorna kompanija Hifa-Oil, izdvojila je finansijska sredstva za razvoj RK “Maglaj” s ciljem jačanja sportskih događaja i podsticanja mladih na aktivnijji i zdraviji život. Ova donacija je još jedna u nizu kojom se nastavlja realizacija društveno-odgovornih projekata koje kompanija Hifa-Oil ima u cilju sprovesti povodom 20 godina svog postojanja i uspješnog poslovanja. Do kraja decembra očekuje se realizacija posljednjeg projekta ovog karaktera u 2022. godini. Ovim projektima kompanija Hifa-Oil želi podstaći i ostale kompanije da djeluju društveno-odgovorno, te da zajedno budu dio ovakvih priča u periodima koji slijede.

Hifa-Oil – Energija koja pokreće!

Povezani sadržaj

Kompanija Hifa-Oil organizovala druženje za djecu i roditelje na Dobrinji te uručila donaciju Udruženju “Život sa Down sindromom FBiH”
Kompanija Hifa-Oil organizovala druženje za djecu i roditelje na Dobrinji te uručila donaciju Udruženju “Život sa Down sindromom FBiH”

Kompanija Hifa-Oil, najveći privatni naftni distributer u BiH, povodom obilježavanja 20 godina postojanja organizovala je druženje za djecu i roditelje u novootvorenom kompleksu Hifa-Oil Grupacije na Dobrinji. Druženje je organizovano za svu djecu i roditelje koji su posjetili BP Hifa-Oil Dobrinja u subotu, 12. novembra, u periodu od 11 do 17h.

Pročitaj više
KOMPANIJA HIFA-OIL IZDVOJILA SREDSTVA FUDBALSKOM KLUBU „RESPEKT“ ZA DJECU SA POTEŠKOĆAMA U RAZVOJU I DJECI VULNERABILNE ROMSKE POPULACIJE
KOMPANIJA HIFA-OIL IZDVOJILA SREDSTVA FUDBALSKOM KLUBU „RESPEKT“ ZA DJECU SA POTEŠKOĆAMA U RAZVOJU I DJECI VULNERABILNE ROMSKE POPULACIJE

Kompanija Hifa-Oil izdvojila je finansijska sredstva za podršku i pomoć u organizaciji Fudbalskog kluba „Respekt“ i time nastavila sa realizacijom društveno-odgovornih projekata u 2022. godini.

Pročitaj više
KOMPANIJA HIFA-OIL SA ČLANICAMA  EURO-METALI I EURO-ROAL SUFINANCIRA ODLAZAK UČENICE SREDNJE ŠKOLE NA SVJETSKO TAKMIČENJE „Teeneagle Competition“ U LONDON
KOMPANIJA HIFA-OIL SA ČLANICAMA EURO-METALI I EURO-ROAL SUFINANCIRA ODLAZAK UČENICE SREDNJE ŠKOLE NA SVJETSKO TAKMIČENJE „Teeneagle Competition“ U LONDON

Društveno-odgovorna kompanija Hifa-Oil zajedno sa svojim kćerkama kompanijama Euro-Metali i Euro-Roal, odlučila se za sufinanciranje odlaska na takmičenje u London učenice četvrtog razreda srednje škole.

Pročitaj više
KOMPANIJA HIFA-OIL DONIRALA SREDSTVA KOŠARKAŠKOM KAMPU „KENAN KAMENJAŠ“
KOMPANIJA HIFA-OIL DONIRALA SREDSTVA KOŠARKAŠKOM KAMPU „KENAN KAMENJAŠ“

Kompanija Hifa-Oil izdvojila je finansijska sredstva za podršku i pomoć u organizaciji Košarkaškog kampa za djevojčice i dječake „Kenan Kamenjaš“ i time nastavila sa realizacijom društveno-odgovornih projekata u 2022. godini.

Pročitaj više

Članice grupacije HIFA OIL